معاونت دانشجویی فرهنگی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان تأکید کرد؛

لزوم بررسی ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی در قالب پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی

۱۱ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۳ کد : ۱۴۰۰۴ اخبار واحد اخبار تصویری-سایت زیرمجموعه
تعداد بازدید:۸۴
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان بر لزوم بررسی ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی در قالب پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی تأکید کرد.
لزوم بررسی ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی در قالب پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حجت بابایی در حاشیه برگزاری نمایشگاهی با عنوان «فقط برای خدا» با موضوع تبیین ابعاد شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی برگرفته از خاطرات همرزمان شهید اظهار کرد: باید تا ابعاد شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی پس از بررسی در قالب پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری به‌عنوان واحدهای درسی با عنوان علوم استراتژیک در مقاطع تحصیلات تکمیلی تدریس شود.

وی سردار سلیمانی را شاخصی در مسائل فرهنگی عنوان کرد و افزود: شناسایی ابعاد مختلف شخصیت سردار در بعد نظامی، ولایتمداری، اخلاقی و عرفانی، راهبردی و.. نیازمند برنامه‌ریزی مدون است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی  واحد کرمان گفت: جوانان امروز فقط سردار سلیمانی را به‌عنوان شخصیت نظامی و مجاهد شجاع و نستوه می‌شناسند حال آنکه بعد دیگر شخصیت وی به لحاظ معنوی و اخلاقی مغفول مانده و چنانچه به آن پرداخته شود، خواهیم دید که به‌مراتب بالاتر از مجاهدت‌ها و موفقیت‌های سردار در زمینه نظامی خواهد بود.

بابایی سردار سلیمانی را مصداق «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» معرفی کرد و ادامه داد: شخصیت فرهنگی سردار سلیمانی بعد مهمی از زندگی وی بوده و سرمشقی برای اهل معرفت است.


نظر شما :