معاونت دانشجویی فرهنگی

حجت‌الاسلام قنادزاده مطرح کرد:

جایگاه سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

تعداد بازدید:۲۰۶
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: یکی از مباحثی که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گرفته، رجوع به معماری و سبک زندگی اصیل ایرانی ـ اسلامی است که موجب بهبود سطح زندگی و آرامش روحی افراد می‌شود.
جایگاه سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دانشکده معماری و هنر در حاشیه جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین قنادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در ابتدای این جلسه اظهار کرد: در هر عزل و نصبی که در سیستم مدیریت اسلامی انجام می‌شود حکمتی نهفته است و دل نبستن به میز و قدرت که در مبانی دینی به شدت نهی شده، یکی از این حکمت‌ها قلمداد می‌شود.

وی اضافه کرد: به فرموده امیرالمومنین علی(ع) موقعیت‌ها در جامعه دینی طعمه نیستند؛ بلکه فرصتی برای ادای تکلیف و وظایف نسبت به جامعه و دین هستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با تأکید بر اینکه انسان‌ها باید نسبت به پذیرفتن مسئولیت‌ها مراقبت داشته باشند، تصریح کرد: پس از پذیرفتن سمت‌ها و مسئولیت‌ها، سخن گفتن، رفتار و قلم زدن انسان‌ها دچار تغییر می‌شود و اثرات خاصی را بر دیگران و جامعه خواهد گذاشت.

قنادزاده عنوان کرد: در روز قیامت و روز محاسبه، پرونده بسیاری از ما دارای مباحثی است که آن‌ها را انجام نداده‌ایم؛ بلکه آثار تصمیم‌گیری‌های ما بر دیگران بر پرونده و میزان اعمال ما مؤثر خواهد بود.

وی بیان کرد: موقعیت‌هایی که ما به دست می‌آوریم باید فرصتی برای پیش‌برد اهداف نظام اسلامی محسوب شوند و همه مدیران بتوانند سرباز خوبی برای ولایت باشند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با اشاره به لزوم بررسی سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تبیین کرد: یکی از مباحثی که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گرفته، رجوع به معماری و سبک زندگی اصیل ایرانی ـ اسلامی است که موجب بهبود سطح زندگی و آرامش روحی افراد می‌شود.

قنادزاده یادآور شد: معماری ایرانی ـ اسلامی باید براساس نیازهای روز جامعه و با استفاده از به‌روزترین پژوهش‌های دنیا در راستای رفع نیازهای مردم مورد بهره‌برداری قرار گیرد.


نظر شما :