معاونت دانشجویی فرهنگی

قابل توجه متقاضیان واجد شرایط مهمانی و انتقالی از نیمسال دوم ۹۶

زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶/۹۷

۲۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۷ کد : ۱۲۴۰۶ اطلاعیه های دانشجویی
تعداد بازدید:۲۴۹
تمدید زمان ثبت درخواست مهمانی و یا انتقالی دانشجویان برای نیمسال دوم ۹۶ از ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ تا ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶، از مورخ ۲۵/۰۹/۱۳۹۶ لغایت ۱۰/۱۰/۱۳۹۶ می باشد.

 

باسمه تعالی

دانشجوی گرامی

 

با سلام،

خواهشمند است با توجه به راهنمایی های ذیل و پس از مطالعه دقیق شیوه نامه نقل و انتقالات و ماده الحاقیه آن نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه منادا اقدام نمایید.

تمدید زمان درخواست مهمانی و یا انتقالی از ۱۲/‏۱۰/‏۱۳۹۶‬ لغایت ۲۰/‏۱۰/‏۱۳۹۶‬ 

  1. زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶، از مورخ ۲۵/‏۰۹/‏۱۳۹۶‬ لغایت ۱۰/۱۰/۱۳۹۶ می باشد). روند ثبت درخواست خود را به روز آخر موکول نفرمایید).

 

  1. با اطلاع کامل از مفاد شیوه نامه و انتخاب ماده متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد وجود خواهد داشت).
  2. پیگیری آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مواد ۱ تا ۱۲-۱ و ۱۶ شیوه نامه نقل و انتقالات به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان میهمانی بر اساس ماده ۱۲-۲، از تاریخ ۰۷/‏۱۱/‏۱۳۹۶‬ شروع و تا قبل از زمان شروع کلاسها می توانند نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند.) پیگیری وضعیت دانشجویان صرفاً از طریق سامانه انجام می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد (
  3. از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید.
  4. از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید.
  5. با توجه به اینکه امکان انتخاب چند واحد مقصد در ماده ۱۲-۲ وجود دارد توصیه می شود از این امکان استفاده نمایید تا در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای واحد مقصد، اولویت های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

تذکر مهم ۱: پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید.

تذکر مهم۲: صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی، می بایست دارای شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه باشند.

ادرس سامانه: https://www.monada.iau.ir /

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: ۳۱۳۲۱۵۶۹- ۰۳۴


( ۱ )

نظر شما :